0(212) 446 4 252

KURUMSAL

İletişim Bilgileri

 • Adres: Mahmutbey Mah. Ordu Cad No:18 Bağcılar - İstanbul / TÜRKİYE
 • Telefon: 0(212) 446 4 252
 • Fax: 0(212) 446 4 225
 • Email: info@albyapiinsaat.com

Başkan'ın Mesajı

İnşaat sektöründe geride bıraktığımız onlarca yılda yapımını gerçekleştirdiğimiz yüzlerce konut ve iş yeri projesi ile insanların sevdikleriyle mutlu olarak yaşayacakları yaşam alanları üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Bu zamana kadar para kazanmayı ikinci planda tutarak, sadece ve sadece insanların kaliteli ve güvenli konutlara sahip olma hayalini gerçekleştirme adına hayata geçirdiğimiz projelerimiz, aynı zamanda mimarisiyle bulunduğu lokasyonlara değer katarak örnek gösterildi.

Tüm projelerinde en kaliteli olanı insanlara uygun fiyatlara sunmayı başarmış bir şirket olarak enerjimizi ve gücümüzü, her birinizle aile olmayı başardığımız siz değerli müşterilerimizden alıyoruz.

Yarım asra doğru yaklaşan tecrübemiz, yenilikçi bakış açımız, maliyetine bakmaksızın kalite konusundaki tavizsiz tutumumuzla siz değerli müşterilerimize, yaşarken mutlu olacakları ve kazançlı çıkacakları projeler üretmeye devam ediyor ve edeceğiz.

Alb Varlık Yapı olarak, yapımına başladığımız Cadde Varlık Projemizle insanlara yine kazandıracak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Her bir detayını mimar ve mühendislerden oluşan profesyonel kadromuzla oluşturduğumuz projemizde 7 gün 24 saat huzuru, güveni ve konforu bir arada bulacaksınız. En ince detayını dahi lüksle buluşturduğumuz Cadde Varlık Projemizde hak ettiğiniz ayrıcalıklı yaşamı siz değerli dostlarımıza ve müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Bir iş adamı olarak, meslek kariyerinde geride bıraktığım 30 yılı Cadde Varlık Projemizle taçlandırmaktan onur duyuyorum. Projemizi lansmana çıkardığımız günden bu tarafa yoğun ilgi göstererek yorgunluğumuzu hafifleten siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.

 

 

Alb Varlık Yapı Yönetim Kurulu Başkanı,

Adem Albayrak

İletişim Bilgileri

 • Adres :

  Mahmutbey Mah. Ordu Cad No:18 Bağcılar İstanbul / TÜRKİYE

 • Tel :

  0(212) 446 4 252

 • Fax :

  0(212) 446 4 225

 • E-mail :

  info@albyapiinsaat.com

Copyright © 2016. Alb Varlık Yapı İnşaat albyapiinsaat.com